Cennik

Cena ustalana indywidualnie

Cena ustalana indywidualnie

Cena za świadczone usługi jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od formy opodatkowania, ilości dokumentów, ilości pracowników oraz nakładu pracy potrzebnego do realizacji usługi.

Najczęściej zadawane pytania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro rachunkowe MAR-TAX od lat obsługuje księgowo i rachunkowo małe, średnie, duże firmy oraz wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z biznesem. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług i zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Profesjonalne biuro rachunkowe w skuteczny sposób zadba o wszystkie kwestie związane z rozliczeniami i sprawami kadrowymi – zapewni firmie bezpieczeństwo podatkowe, reprezentację przed urzędami, zdejmie z Ciebie obowiązki wynikające z rozliczeń i prowadzenia finansów. Oszczędzaj swój czas i pieniądze. Czuj się bezpiecznie korzystając z usług profesjonalnych księgowych.
Korzystając z usług doświadczonego biura rachunkowe zyskujesz pewność swoich finansów. Poczujesz się bezpiecznie, a Twoja firma będzie się rozwijać. Specjaliści z biura rachunkowego zajmują się prowadzeniem szczegółowej dokumentacji firmy i rozliczeniami. Będą też reprezentować Cię i Twoje interesy w spornych sytuacjach, kiedy urząd skarbowy lub ZUS zakwestionują Twoje decyzje.
Oferta biura rachunkowego jest dla wszystkich. Zarówno dużych i małych firm, jak i osób indywidualnych, które dopiero myślą o prowadzeniu własnego biznesu. Profesjonalny księgowy doradzi, zaproponuje optymalne rozwiązania, które pozwolą oszczędzać i zarabiać oraz pomoże w uniknięciu błędów księgowych, które coraz częściej zaliczone są jako przestępstwo na szkodę państwa. Biuro księgowe pomoże wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze.

Zainteresowany ofertą?

Masz pytania? Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z nami